| 1 | Hrubos sándor | Az előző aksim is ilyen volt, teljesen elégedett voltam vele. A mostanival is szeretnék 4-5 évet biztonságban autózni. | 2024.03.02. 10:58 |
| 2 | Pintér Gábor | Megbízható indítás a legmostohább körülmények közt is. Az elődje majdnem hét éves volt,szintén ez a típus.Köszönöm a gyors és rugalmas szállítást | 2024.03.01. 15:04 |
| 3 | Sándor Tamás | Gyors kiszállítást követően beszereltük, kiválóan teljesít. | 2024.02.01. 05:40 |
| 4 | Kónya Károly | A termék 24 órán belül megérkezett. Számla és garanciajegy mellékelve volt. | 2024.01.27. 01:30 |
| 5 | Völgyesi István | Minden rendben volt.A szállítás gyors volt.A termék meg majd hosszú távon fogja magát bizonyítani. | 2024.01.24. 14:48 |
| 6 | Antalné Acsai Zita | Nem tudom értékelni, mivel nem kaptam meg! A szállítás során eltört. Hihetetlen! | 2024.01.16. 10:35 |
| 7 | MAKAI JÓZSEF MIHÁLY | Köszönöm a gyorsaságot ️ | 2024.01.07. 02:30 |
| 8 | Fabók Zoltán | Maximálisan elégedett vagyok a termékkel. | 2023.12.19. 05:08 |
| 9 | Póka Zoltán | Csak ajánlani tudom. | 2023.11.28. 13:39 |
| 10 | Kocsis Bori | Köszönöm a gyors és pontos szállítást. | 2023.11.28. 06:02 |
| 11 | Tamás | Nagyon rendben van a termék. 3.0, 6 henger, benzinmotorhibátlanul indul vele. | 2023.10.30. 04:00 |
| 12 | Kozma attila | Eddig rendben van remélem így is marad. | 2023.10.01. 13:12 |
| 13 | Váczi Csaba | A rendeléssel kapcsolatban minden rendben ment. | 2023.09.05. 08:49 |
| 14 | Kéthelyi Károly | Gyors szállítás! Minden rendben volt! | 2023.09.02. 04:32 |
| 15 | Laci | Az opelomban 12 évig szolgálta gyári beszerelésü varta akkumulátor soha nem hagyott cserben.A kiszállítás remek volt . Köszönöm . | 2023.08.27. 19:04 |
| 16 | Bolla Gábor | Eddig jók a tapasztalataim,meg vagyok vele elégedve. | 2023.08.20. 02:49 |
| 17 | Debreceni Ferenc | Eddig jónak tűnik de majd 3-4 év múlva meglátjuk. | 2023.08.10. 14:08 |
| 18 | Ordas Sándor | Tisztelt Eladó!Köszönöm az akkut, már bent van a helyén és eddigi tapasztalataimnakmegfelelően (VARTA) tökéletesen üzemel.A szállítás is korrekt, a legény, aki hozta udvarias és segítőkész volt. | 2023.07.26. 00:01 |
| 19 | Sallai Daniel | Jó. | 2023.07.06. 08:12 |
| 20 | Roik József | Rendelés után gyorsan megérkezett a visszaigazolás. Folyamatos a tájékoztatás a rendelés állapotáról. | 2023.06.18. 19:28 |
| 21 | Nagy Gábor | a termék gyorsan megérkezett,kár hogy csomagautómatába nem lehet kérni | 2023.06.06. 12:05 |
| 22 | Kristóf Zoltán | A terméket még nem kellett beüzemelni így tapasztalatot nem tudok mondani.Az előző ugyan ilyen tipus már 5 éve van az autóba ezért is rendeltem ugyanazt.(Skoda superb 1.9 pdtdi. viszonylag sokat indítva.) | 2023.06.04. 04:38 |
| 23 | Pais László | Jó ár, gyors szállítás, kiváló szakértelem. Mindenkinek ajánlom! | 2023.06.01. 21:08 |
| 24 | Csaba | Kiváló | 2023.05.16. 07:25 |
| 25 | Zsuzsa Gracza | Gyorsan megérkezett. | 2023.05.03. 14:14 |
| 26 | Ferenc | Minden rendben volt. Gyors és pontos szállítás. | 2023.04.19. 09:45 |
| 27 | Panka Sándor | Kifogástalanul teljesít. | 2023.04.12. 22:23 |
| 28 | András | Korrekt lebonyolítás, korrekt bolt, korrekt árakkal! | 2023.04.11. 06:08 |
| 29 | Darányi Krisztián | Gyárilag is ez volt beépitve. | 2023.04.10. 12:40 |
| 30 | Kremzer István | Nagyon szépen köszönöm, már be is szereltettem.ésjól működik. | 2023.03.25. 20:50 |
| 31 | Dr. Frank Judit | Megbízható minőségi akkumulátor! Masszív robusztus akku ház! | 2023.03.15. 06:16 |
| 32 | Popovics Miklós | Elégedett vagyok. | 2023.03.07. 22:37 |
| 33 | Rucskai Róbert | Köszönöm szépen a gyors kiszállitást | 2023.03.03. 19:36 |
| 34 | Zordon Krisztián | A megvásárolt termék tökéletes. | 2023.02.04. 19:35 |
| 35 | Kiss zsolt | Gyors ügyintézés, korrekt árak. | 2023.02.03. 10:53 |
| 36 | Lukács József | Harmadik autóba vásároltam ezt a típusú akkumulátor!Az első akkumulátor 3 éve hibátlan működik, a második 2 ève! Ezért választottam ezt a terméket! | 2023.02.03. 02:26 |
| 37 | Kis Tamás | Rendben van teszi a dolgát | 2023.01.22. 18:46 |
| 38 | Sándor Gábor | Nagyon gyors, precíz ügyintézés. A rendelés 24 órán belül megérkezett | 2023.01.16. 04:43 |
| 39 | Jaramazovics László | Összességében elégedett vagyok, már nem az első akkumulátor amit az Akku-Fertől vásároltunk. Ezúttal is volt készlet, ezúttal is gyorsan feladásra került, de aztán biztos ami biztos, az MPL ücsörgött rajta egy napot mielőtt végül a kiválasztott automatájukban landolt volna. | 2022.12.17. 19:09 |
| 40 | Kocsis J | Tökéletesen indít | 2022.12.09. 03:12 |
| 41 | Ben | Két napon belül gyorsan megérkezett a termék, még nem tudok róla mit mondani, még nem teszteltem. | 2022.12.02. 14:03 |
| 42 | Dr. Berényi Károly | Tökéletes | 2022.11.29. 13:06 |
| 43 | Lipcsei Zsolt | Nagyon gyors posta. 12,74v kaptam meg. CTEK MXS 5.0 töltötem. 12,89v stabilan tartsa a feszültséget. Nagyon szépen köszönöm. | 2022.11.29. 00:32 |
| 44 | Hrubos sándor | Köszönöm szépen a gyors és pontos kiszállítást, meg vagyok elégedve a munkájukkal.Békés boldogKarácsonyi ünnepet kívánok az csapat tagjainak.Üdv Imre. | 2022.11.10. 23:24 |
| 45 | Osváth Zoltán | Gyors megbízható bolt, korrekt ár! | 2022.10.31. 09:00 |
| 46 | Gajdó Kristóf | Szuper költséghatékony | 2022.10.19. 23:57 |
| 47 | Simonovics Tamás | Jó ár, gyors szállítás, kiváló szakértelem. Mindenkinek ajánlom! | 2022.10.06. 21:33 |
| 48 | Varga Csaba | Megfelelő , remélem sokáig jó lesz..:) | 2022.09.25. 09:55 |
| 49 | Molnár Csaba | A megrendelt akkut még nem használtam.Napellemhez vettem amit tavasszal villanypásztorhoz fogok használni. | 2022.09.24. 22:52 |
| 50 | VörösMihály | Gyors, pontos, profi... | 2022.09.16. 16:58 |
| 51 | Trombitás Vilmos | Nagyon elégedett vagyok a megrendelt akkumulátorral! Szuper termék! | 2022.09.06. 21:23 |
| 52 | Nándor | hosszú élettartam kicsi odafigyeléssel | 2022.08.30. 04:47 |
| 53 | Cserhalmi Julianna | Teljesen elégedett vagyok a termékkel valamint a szállítással. Gyors pontos! | 2022.08.15. 19:33 |
| 54 | Dihen Eleonóra | Egyelöre meg vagyok elégedve egy hét alatt nem sok minden történt .Az előzöakksi is ugyanolyan volt csak 47 Ah-s 5 évet birt | 2022.08.12. 05:36 |
| 55 | MSándor | Excell | 2022.08.01. 18:49 |
| 56 | Balogh János | Köszönöm nektek ezt a szuper munka akkumulátort! Gyors szállítás 2 nap alatt meg is kaptam ! Kérdésekre gyorsan hamar kaptam válaszokat én mindenkinek ajánlani tudom az üzletet! | 2022.07.28. 22:06 |
| 57 | Szántai Ádám | Nagyon jo | 2022.06.03. 15:17 |
| 58 | Gubacsi Zoltán Gellértné EV. | Gyors szállítás, tökéletes működés | 2022.05.21. 08:43 |
| 59 | Éberhardt Ferenc | Jól működik. | 2022.05.13. 13:04 |
| 60 | Lívia Vaszkó | Nagyon elégedett vagyok a rendelésem gyors teljesítésével. Köszönöm! | 2022.04.17. 17:02 |
| 61 | Sandor Nagy | Maximálisan elégedet vagyok. Csak ajánlani tudom. | 2022.04.07. 23:22 |
| 62 | Vass Gyula | Nagyon el;gedett vagyok a termékkel ! | 2022.03.23. 13:52 |
| 63 | Farkas Tamás | Ajánlom | 2022.03.11. 08:46 |
| 64 | Zoltán | Elégedett vagyok a szállítással. Viszonylag gyorsan megérkezett. | 2022.03.08. 16:15 |
| 65 | Popovics Miklós | A termék megérte az árát Külön köszönet, hogy a leírásban, az autó típusa is meg lett említve! | 2022.02.04. 00:11 |
| 66 | Szabina | Az előző akkumulátorhoz képest,ami nem ez a márka volt,sokkal jobb,erősebben indít. | 2021.11.07. 10:44 |
| 67 | Szakáll László | Gyors kiszállítás,jó akku.Üzlettel jó kommunikáció. | 2021.11.07. 02:05 |
| 68 | Dallos István | Gyors szállítás. | 2021.10.29. 21:10 |
| 69 | Tóth István | Megvagyok elégedve. | 2021.10.10. 10:16 |
| 70 | Németh Tamás | Gyors szállítás, korrekt kiszolgálás, minden rendben volt! | 2021.10.10. 07:22 |
| 71 | Végh Ferencné | Az előző is ugyan ez volt és 7 évig szolgált. | 2021.10.04. 14:30 |
| 72 | Sanyi | Minden rendben!Jó akku,már ismerem! | 2021.09.24. 09:13 |
| 73 | Fekete János | Teljesen jó! | 2021.09.22. 03:05 |
| 74 | Tamás | Nagyon gyors, pontos szállítás. | 2021.08.29. 01:51 |
| 75 | Farkas László Krisztián | Biztosra mentünk. Az előző akkumulátorunk is ugyanez volt, 7 évig bírta, így nem is volt kérdés, hogy milyenre cseréljük. | 2021.08.17. 09:52 |
| 76 | Zoltánné Szegedi | Este megrendeltem, kifizettem, következő nap elhoztam a budapesti üzletből Nagyon gyors csapat, köszönöm | 2021.07.23. 01:17 |
| 77 | Horti Kálmán | Ezt az aksit sok elektronikával gyártott autókhoz találták ki. Nagyon gyorsan indít. És nem nem használtam az autót(passat b6 dízel 2.0) 1 hétig, volt is 3 nap -10fok, de ennek ellenére úgy tekert az önindítóm, mintha nem is merült volna le az aksi. Nagyon jó. | 2021.07.13. 04:08 |
| 78 | Sikora Péter | Megbízható bolt. Gyors és pontos kiszállítás. Amit igértek azt tartották. | 2021.07.13. 02:21 |
| 79 | Bogdán János | Nincs. | 2021.06.30. 04:29 |
| 80 | Füle Zoltán | Kedvező ár | 2021.06.21. 19:32 |
| 81 | Gaszt Bálint | Elégedett vagyok! A profi online felülettel, az ügyéntézéssel, a szállítási idővel (1nap) és magával a termékkel is.Legközelebb is itt vásárolok. | 2021.06.16. 00:00 |
| 82 | László Nagy | Tökéletes termék gyors korrekt! Ha kell valami kereslek benneteket! Köszönöm | 2021.06.15. 03:05 |
| 83 | Csuka János | Eddig jónak tűnik. Volt már korábban jász akum. Nekem bevált | 2021.06.02. 10:04 |
| 84 | András | Kiváló | 2021.04.29. 13:36 |
| 85 | Bunna Attila | Gyors kiszállítás kártyás fizetési lehetőség,csak így tovább! | 2021.04.22. 05:16 |
| 86 | Farkas Kálmán | Tökéletes köszönöm szépen | 2021.04.15. 20:23 |
| 87 | Gábor Imre | Rendben teszi a dolgát.... | 2021.04.06. 07:59 |
| 88 | Petró Tamás | Gyorsan megjött, minden rendben volt.Világításra használom, kb 20 perc naponta. | 2021.03.18. 02:41 |
| 89 | Deák József | jól működik | 2021.03.16. 06:21 |
| 90 | Siklódi Imre | Teljes elégedett vagyok a termékkel!Az akku jó ès teszi a dolgát!Ajánlani tudom az eladót mindenkinek!Kellemes vásárlást kívánok! | 2021.02.13. 20:03 |
| 91 | Szoltsányi Gyula | Hamar megkaptam a rendeltterméket .Elégedett vagyok az akkumlátorral , ajánlom másoknak is ! | 2021.02.01. 07:35 |
| 92 | Tóth Zsolt | Diesel autóba vásároltam az akkumulátort. Több vélemény át olvasása után döntöttem ennél a terméknél. Az előző neves más márkájú akksi kettő évet sem bírt. Valószínű a városi használat és a sok fogyasztó végzett vele. Remélem, hogy ez a prémium termék jobban fog teljesíteni. | 2021.01.19. 14:07 |
| 93 | Bácskai Zsolt | Jó | 2021.01.05. 21:43 |
| A véleményeket az Akkuárak.hu kiemelt partnereitől kapja. Az Akkuárak.hu nem kezel a véleményekhez kapcsolódó személyes adatokat. Az Akkuárak.hu a vélemények forrását és hitelességét nem ellenőrzi. |