| 1 | Péter | Még rövid ideje használom, de egyenlőre szépen teszi a dolgát. Nincs rá panaszom. | 2024.03.05. 04:53 |
| 2 | Kiss Géza | Vélemény | 2024.03.02. 21:09 |
| 3 | Balatoni György | Remek | 2024.02.18. 22:06 |
| 4 | Antalné Acsai Zita | Teljesenmegfelel az elvárásoknak. | 2024.02.16. 13:10 |
| 5 | Suhajda Béla | Gyors segötőkész ügyintézés ! Délután rendeltem,másnap reggel 9-kor érkezett meg ! Csak ++++++ | 2024.02.06. 08:53 |
| 6 | Kovács Lóránt | Vásárláskor segítettek a megfelelő akit választani KÖSZÖNÖM | 2024.02.03. 09:57 |
| 7 | S &G Bt. Schubert Endre | Eddig minden rendben működik | 2024.02.03. 06:22 |
| 8 | Biró Tibor | Nagyon jó csak ajánlani tudom! 2.0 Dízel autót teker! | 2024.01.27. 20:51 |
| 9 | András Farkas | Nagyon gyors posta. 12,74v kaptam meg. CTEK MXS 5.0 töltötem. 12,89v stabilan tartsa a feszültséget. Nagyon szépen köszönöm. | 2024.01.06. 23:18 |
| 10 | Budahazi Mária | Kedvező ár | 2024.01.02. 12:26 |
| 11 | Imre | A rendeléssel kapcsolatban minden rendben ment. | 2023.12.29. 13:05 |
| 12 | Molnár Imre | Gyorsan megerkezett. | 2023.12.10. 21:03 |
| 13 | Vadócz Zoltán | két alkalommal rendeltem Önöktő. Mind a két alkalommal gyors és korrekt volt a szállítás. | 2023.12.09. 09:16 |
| 14 | Baliga István | Gyors szállitás jó árak | 2023.12.02. 14:07 |
| 15 | Krausz Arnold | Gyos , korrekt kiszolgálás! Nagyon szèpen köszönöm! | 2023.12.01. 05:27 |
| 16 | Horváth Attila | Segítőkész, gyors, udvarias ügyfélszolgálat | 2023.11.15. 13:05 |
| 17 | Nagy Csaba | Tökéletes! | 2023.10.29. 23:34 |
| 18 | Kovács András | Minden rendben volt. | 2023.10.23. 13:14 |
| 19 | F. Gyula | Elegedett vagyok a termekkel, egy masik automban evek ota ilyen akkumulator van gond nelkul. | 2023.09.19. 02:53 |
| 20 | Rigó József | Jó ár, gyors szállítás, kiváló szakértelem. Mindenkinek ajánlom! | 2023.09.02. 19:10 |
| 21 | Szentmihályi István | Az akummulator nagyon super. Elötte is ez a fajta volt a VW ban. 2011.09 ez volt a minusz pol.ba bele ütve. Tehat sokat ki birt. Remelem hogy az uj aksi is ilyen jo lesz. | 2023.08.19. 05:09 |
| 22 | Csaba | A TERMÉK ÁR/ÉRTÉK ARÁNYBAN TÖKÉLETES, GYORS ÜGYINTÉZÉS, SZÁLLÍTÁS. ABSZOLÚT ELÉGEDETT VAGYOK | 2023.07.23. 17:24 |
| 23 | Ujj Sándor | Gyors kiszállitás. Jó árú jó áron. | 2023.06.09. 02:31 |
| 24 | Pálfi Tibor | Hamar megjött a rendelt akku. | 2023.05.24. 05:22 |
| 25 | Vásárhelyi Sándor | Remek bolt. | 2023.05.15. 03:05 |
| 26 | Dankó István | Akkumulátor! Vagy jó vagy nem! Köztes állapot nincsen. Egyenlőre teszi a dolgát. | 2023.05.10. 05:15 |
| 27 | Kapros Norbert | Tökéletes termék | 2023.05.07. 01:46 |
| 28 | kolo63 | Volt már Exide akksim korábbi autóimban, így nem is akartam más márkát, szerintem ár-érték arányban talán a legjobb ez a márka jelenleg. A kiszállítással is teljesen elégedett vagyok. | 2023.05.03. 10:56 |
| 29 | Darvasi Tamás | Gyors kiszállítás kártyás fizetési lehetőség,csak így tovább! | 2023.04.27. 17:05 |
| 30 | Gubacsi Zoltán Gellértné EV. | Kitűnő, megbízható, hosszú "életü " termék | 2023.04.17. 19:08 |
| 31 | Mark Horvath | Minden rendben!Jó akku,már ismerem! | 2023.04.09. 02:41 |
| 32 | Kaiser Margit | Gyors posta, remek, jó áras termék! Köszönöm! | 2023.04.02. 14:43 |
| 33 | Osgyán Ferenc | Majd idővel megmondom | 2023.03.26. 16:35 |
| 34 | L. Erzsike | Minden rendben a termékkel, a szállítás is gyors volt. | 2023.03.13. 20:16 |
| 35 | Fodor Sándor | Szuper a termék jó minoseg | 2023.02.15. 03:52 |
| 36 | IMRE BUKÁCS | a termék gyorsan megérkezett,kár hogy csomagautómatába nem lehet kérni | 2023.02.06. 12:30 |
| 37 | Szilágyi Ádám | Dízel autóhoz vásároltam, aminél kritérium volt, hogy nagy kapacitással és magas A-rel rendelkezzen, viszont a felhasználás szempontjából bírja a rövid és városi utakat, elegendő töltést biztosítson. | 2023.02.06. 09:26 |
| 38 | Klári | Minden rendben a termékkel, jól működik, rendben meg érkezett. | 2023.01.28. 07:16 |
| 39 | Örsi István | jó termék | 2023.01.27. 17:13 |
| 40 | Csaba | Elégedett vagyok a termékkel.Mindenkinek ajánlani tudom az üzletet! | 2023.01.12. 07:22 |
| 41 | Soltész Tamás | Minden rendben volt | 2023.01.11. 23:16 |
| 42 | Kelemen Jánosné | Minden oké. | 2023.01.01. 16:04 |
| 43 | HORVÁTH GYULA | A termék kiváló, ár-érték arányban a legmegfelelőbb. | 2022.12.25. 17:42 |
| 44 | Kaiser Gyula | Gyors szállítás! Minden rendben volt! | 2022.12.17. 19:20 |
| 45 | Szekely Erno | Az áruval meg vagyok elégedve, 5 évvel ezelőtt is ilyen terméket rendeltem, kifogástalanul működött 5 évig. | 2022.11.17. 00:32 |
| 46 | Kőhegyi Gábor | Eddig nagyon jó! | 2022.11.12. 16:27 |
| 47 | Kovács Zsolt | Korábban is ezt a típusthasználtam.Elégedett vagyok a teljesítményével. | 2022.10.30. 16:42 |
| 48 | Takács Zsolt | Gyors pontos kiszallítás | 2022.10.19. 08:20 |
| 49 | Fazekaskároly | Online rendelésem pontosan, időre, kiváló minőségben megérkezett. A cégtől történő vásárlást mindenkinek ajánlom! | 2022.10.10. 13:42 |
| 50 | Dobrosi Dénes | Minden OK! | 2022.09.10. 21:40 |
| 51 | Cserhalmi Julianna | Nagyon köszönök mindent!Minden a megbeszéltek alapján.Ajánlani foglak benneteket! | 2022.08.25. 21:42 |
| 52 | Bélteczki Norbert | Gyors szállítás. | 2022.08.21. 07:35 |
| 53 | Száraz Ferenc | Köszönöm a terméket, azt kaptam amit kértem és nagyon gyorsan megérkezett. | 2022.08.05. 12:25 |
| 54 | PETERDY REZSŐ | 2 év múlva kérdezzetek !! | 2022.07.24. 04:50 |
| 55 | Fekete László | Gyors szállitás. | 2022.07.10. 23:08 |
| 56 | Zoltánné Szegedi | Megbízható, korrekt kiszolgálás, gyors kiszállítás. | 2022.06.06. 20:53 |
| 57 | Kóborl Zoltán | Kifogástalan akku, minden autónkban exide akku van. Ár érték arányban verhetetlen. | 2022.05.11. 00:00 |
| 58 | Sándor | Már másodjára rendelem. Az elsőt 5 év után tönkretettem. Elfelejtettem a vizet utána pótolni. | 2022.04.12. 04:01 |
| 59 | Csepel Kerékpár Kft | Jó | 2022.03.30. 09:01 |
| 60 | Gyarmati József | A 6 éves Varta gyári aksit váltotta le.Köszönöm a gyors szállítást, számla,garancia minden rendben.További jó munkát kívánok az AKKU-FER csapatának. | 2022.03.16. 08:17 |
| 61 | Kovács Katalin | Korrekt lebonyolítás, korrekt bolt, korrekt árakkal! | 2022.02.19. 06:36 |
| 62 | Péter | A termék eddig az elvárásimnak megfelelően üzemel. | 2022.02.01. 21:19 |
| 63 | Sudár János | Ár érték arányban a legjobb. | 2022.01.14. 09:47 |
| 64 | Tóth Gergely | Nagyon gyors szállítás. Jó ár/érték arány. Teljesen feltöltve érkezett. Remélem jól vizsgázik élettartamban is. Szívesen olvastam volna a kezelési utasításban, a szellőző nyílás zárodugó használatáról. | 2022.01.03. 19:19 |
| 65 | Tamási István | Gyors, vásárlóbarát kiszolgálás. | 2021.12.17. 02:27 |
| 66 | Szentirmai-Illés Bernadett | Tökéletes | 2021.12.09. 23:36 |
| 67 | Rgy | Köszönöm.Idöben megkaptam. Csak jót tudok mondani magukról. | 2021.09.09. 11:48 |
| 68 | Haraszti Tibor | Igazából azért rendeltem ezt ,mert ilyen volt a gépjárműben, így gondoltam ez biztos jó lesz méretben stb. | 2021.09.06. 04:40 |
| 69 | Hrubos sándor | Gyors,kiszállítás. | 2021.09.03. 20:22 |
| 70 | Póka Zoltán | Köszönöm a korrekt és precíz hozzá állást az akkumulátort átvettem csak ajánlani tudom,és fogom önöket mindenkinek! | 2021.08.28. 14:52 |
| 71 | Mezei Pál | A rendelést követő másnap kiszállításra került a termék. Rendelés előtt telefonon egyeztettünk, nagyon segítőkész volt az illető! Megbízható webshop, jó szívvel ajánlom! | 2021.08.22. 19:57 |
| 72 | Dénes | gyors szállítás! | 2021.08.12. 19:16 |
| 73 | Csiki László | Bevált megbízható márka. | 2021.08.11. 14:22 |
| 74 | Kertai Zoltán | Ezt az aksit sok elektronikával gyártott autókhoz találták ki. Nagyon gyorsan indít. És nem nem használtam az autót(passat b6 dízel 2.0) 1 hétig, volt is 3 nap -10fok, de ennek ellenére úgy tekert az önindítóm, mintha nem is merült volna le az aksi. Nagyon jó. | 2021.07.29. 01:49 |
| 75 | Jozsó | Minden jo | 2021.07.28. 04:13 |
| 76 | Tóth Tamás | Gyors kiszállítás | 2021.07.13. 02:48 |
| 77 | HEGEDÜS ZSOLT | Gyors, korrekt szállítás! | 2021.06.23. 14:40 |
| 78 | Végh János | A megvásárolt termék tökéletes. | 2021.05.18. 04:37 |
| 79 | Kóbor Balázs | Nagyon megvagyok elégedve a termékkel | 2021.04.10. 02:19 |
| 80 | Mészáros László | Teljes mértékben elégedett vagyok! | 2021.03.15. 17:47 |
| 81 | Tallián József | A kiválasztás szempontja volt, hogy az autóba beszerelhető legnagyobb méretű legyen, feltételezve hogy ez egyúttal a legnagyobb kapacitást is jelenti. | 2021.03.15. 01:49 |
| 82 | Szeli István | Gyors kszállítás,kiválló kommunikáció,udvarias kisolgálás, jó termék. | 2021.03.05. 19:40 |
| 83 | Boldizsár Andi | 1 éve már, hogy az autóban megvan az akkumulátor (Peugeot 1007 1.4HDi). Leginkább városi használatban, rövid távra van az autó, de ahhoz képest télen is a -10 °C-ban könnyen ment az indító motor. Nem volt gond a nyári hőség sem. | 2021.03.04. 05:29 |
| 84 | Antal István | Elégedett vagyok,pontosan azt kaptam, amit rendeltem. Nagyon hamar megérkezett. | 2021.03.02. 23:14 |
| 85 | Fulop Peter | Megkaptam rendesen ahogy kell, köszönöm! | 2021.03.02. 09:28 |
| 86 | Legradine Végh Erzsébet | Rendben, gyorsan megérkezett. Még nem próbáltam ki, de máskor is rendeltem itt és minden megfelelt. | 2021.02.23. 13:11 |
| 87 | Kristóf Zoltán | Nincs | 2021.02.14. 16:15 |
| 88 | István Tarkovács | Az egyik legjobb webbolt a neten. Olyan akksit ajánlottak, ami kenterbe veri a többit. Ja! És normális áron. És másnap, és üzemkészen... | 2021.01.27. 05:53 |
| 89 | Miklós Béla | Megvettem, indít rendesen | 2021.01.16. 07:36 |
| A véleményeket az Akkuárak.hu kiemelt partnereitől kapja. Az Akkuárak.hu nem kezel a véleményekhez kapcsolódó személyes adatokat. Az Akkuárak.hu a vélemények forrását és hitelességét nem ellenőrzi. |